LavaLava w Studio Praha

LavaLava w Studio Praha, czyli piękna historia z Happy Endem!

Żarty, żarty. Tak naprawdę to jest dopiero Piękny Początek!

LavaLava znalazła sobie swoje miejsce na ziemi. Przystań. Bezpieczny port. Kawałek nieba na warszawskiej Pradze.

Od października LavaLava zaczyna działać w Studio Praha. Ul. Floriańska 8/23.

Przestrzeń do wynajęcia

Studio Praha działa od kwietnia 2022 r. Czyli prawie tak długo, jak my w LavaLava. Ale dowiedziałyśmy się o sobie dopiero w środku gorącego lata. Wystarczyło jedno spotkanie i już. Decyzja podjęta. To będzie doskonałe miejsce dla naszych warsztatów.

Cztery kobiety, cztery wielkie serca, czyli ogromna energia i radość ze współpracy.

Będziemy pracować, organizować warsztaty i wzajemnie się inspirować.

Dziewczyny ze Studio Praha to świetne fotografki, przedsiębiorczynie i inicjatorki działań twórczych. I co najważniejsze – zgodziły się swoje piękne miejsce wynajmować nam – tu LavaLava będzie prowadzić swoje warsztaty.

Cztery wielkie serca

Nas już znacie. Jeśli nie, to nic straconego. Patrycja Lenart (na zdjęciu w czerwonej sukience) to trenerka i coachka w LavaLava. Natomiast Ula Dąbrowska (pierwsza od lewej) to pisarka i popularyzatorka nauki. Więcej informacji znajdziesz także na jej stronie: www.urszuladabrowska.pl

Natomiast pod hasłem Studio Praha kryją się dwie utalentowane fotografki: Ania i Magda. Konieczni zobaczcie, co mają do zaoferowania.

Ania Trafisz (pierwsza z prawej) to Waka Waka Photography. Zajrzyj tam, jeśli liczy się dla ciebie luz i dobra atmosfera. U Ani powstają małe arcydzieła. Ale bez ciśnienia. To prawdopodobniej najbardziej zrelaksowane sesje zdjęciowe w tej części świata!

Natomiast Magda Penciak (jedyna z grzywką) działa pod szyldem Big Little Moments. I ta nazwa wiele mówi. Ulotne chwile to przecież największy skarb w naszym życiu. Nic dwa razy się nie zdarza i dlatego z tej przyczyny… warto robić sobie dużo zdjęć. Najlepiej u Magdy 😉 Albo u Ani, ofkors.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *