Patrycja Lenart.

Trenerka i coachka

W 2016 roku rozpoczęła nowy rozdział zawodowy. Dzisiejszy kierunek pracy ukształtowały kursy:

  • trenerski Grupy TROP
  • coachów Grupy TROP
  • i szkolenie DMT (ang. dance movement therapy).

Obecnie jest w trakcie Kursu Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania w Szkole Counsellingu Gestalt w Krakowie.

W czasie warsztatów i sesji coachingowych włącza metody oparte na pracy z ciałem i taniec.

W życiu i pracy godzi wiele światów. Skończyła religioznawstwo na UKSW. Pracowała w kadrach i księgowości. Uzyskała dyplom na Podyplomowych Studiach Zarządzania Innowacją (Design Menagement) na SWPS w Sopocie.

Tańczy w kręgu i uczy się tango. Ma legitymację Instruktora Turystyki Rowerowej. Zwiedziła na rowerze Polskę, Szwecję i Japonię.


Największym sensem mojej pracy jest wspieranie i towarzyszenie.

Patrycja Lenart

Witaj!

Centrum moich zainteresowań jest człowiek. Nieustannie zachwyca mnie potencjał drzemiący w ludziach. Wielokrotnie widziałam, jak wielkiej zmiany mogą doświadczać uczestnicy warsztatów. Cieszę się, że mam narzędzia, aby tworzyć przestrzeń do takiej przemiany.

Projektuję i prowadzę warsztaty, korzystając z dwóch uzupełniających się kompetencji. Dzięki podyplomowym studiom „Zarządzanie Innowacją – Design Management” na SWPS wiem, jak tworzyć usługę nakierowaną na potrzeby klientów. Z kolei przygotowanie trenerskie i coachingowe daje mi narzędzia do pracy z ludźmi. Jej rdzeniem są: wrażliwość, nastawienie na kontakt i afirmacja różnorodności.

Przede wszystkim stawiam na pracę „tu i teraz”. W bezpośrednim kontakcie i uważności na to, co wspólnie przeżywamy, rodzi się doskonała okazja do rozwoju. Siłą spotkań, które prowadzę, jest to, że uczestnicy mogą od razu przetestować zdobytą wiedzę,

W „laboratorium warsztatów” próbują nowych podejść i doświadczają w sposób, na który nie mogliby sobie pozwolić w życiu codziennym. Dzięki temu zmienia się ich perspektywa – spojrzenie na siebie, innych i na dynamikę relacji między ludźmi.

Wierzę, że mogę wydobyć potencjał także Ciebie!